Skip to content

HOMEMAX

HOMEMAX specjalizuje się w sprzedaży bram garażowych, okien, rolet, żaluzji oraz pergoli. Nasi klienci otrzymują bezpieczeństwo ze skorzystania z naszej oferty oraz pewność, że nasza firma wywiązuje się w 100% ze swoich obowiązków. Dla nas priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego staramy się świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci otrzymują od nas pomoc na każdym etapie współpracy od zapytań ofertowych i wyborze produktów po montaż i serwis. Dlatego posiadamy coraz większe grono klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Gwarancja Jakości

Dajemy gwarancję na wszystkie nasze produkty. Dzięki temu nasi klienci otrzymują bezpieczeństwo ze skorzystania z naszej oferty oraz pewność że nasza firma wywiązuje się w 100% ze swoich obowiązków.

Wiedza

W firmie HOMEMAX zatrudniamy pracowników, którzy są specjalistami w zakresie bram garażowych, okien, rolet, żaluzji oraz pergoli. Posiadamy kwalifikacje do sprzedaży najlepszych produktów. Dzięki zdobytej wiedzy oraz ciągłym szkoleniom utrzymujemy najwyższy poziom w obsługi a nasi klienci są zadowoleni wybrania właśnie nas.

Zadowoleni Klienci

Dla nas priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego staramy się świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci otrzymują od nas pomoc na każdym etapie współpracy od zapytań ofertowych i wyborze produktów po montaż i serwis. Dlatego posiadamy coraz większe grono klientów, którzy chętnie do nas wracają.